Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 900 PLN
Cena za m2
90,83 PLN
Powierzchnia
120 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Dostępne od
2022-02-01
Numer oferty
30/6250/OLW

Opis nieruchomości

Gotowy lokal o powierzchni 120 m2 z ogromną witryną na całej długości lokalu !
Lokal znajduje się w Miasteczku Wilanów, przy głównej ulicy Branickiego z dużym ruchem pieszym i samochodowym, szczególnie po połączeniu niedawno Wilanowa z Ursynowem ! Lokal ma dwa wejścia bezpośrednio od ulicy, w ciągu innych lokali usługowych. Lokal jest w pełni wykończony i ma powyżej 3 m wysokości. Obecny rozkład pomieszczeń to ponad 100 m2 powierzchni usługowej, przestronne zaplecze, toaleta oraz pomieszczenie socjalne wraz z aneksem kuchennym. Lokal jest bardzo ustawny co daje duże możliwości aranżacji na wiele działalności np. handel, usługi czy też biuro.
Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe w podziemnym garażu a dodatkowo, nieopodal lokalu znajduje się ogólnodostępny parking oraz przystanki autobusowe.

Zapraszamy na prezentację

Kontakt

Nieruchomości Wilanów

Telefon:
663 360 360
E-mail:
biuro@nieruchomosciwilanow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Wilanów dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Wilanów z siedzibą w Warszawa (02-962) przy ul. Kieślowskiego 3/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).