Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 PLN
Cena za m2
133,33 PLN
Powierzchnia
45 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
43/6250/OLW

Opis nieruchomości

Gotowy lokal w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Klimczaka 6, bezpośrednio przed Royal Wilanów oraz przy Urzędzie Dzielnicy. Naprzeciwko lokalu jest przejście dla pieszych i rondo samochodowe.
Lokal jest narożny i posiada duże witryny. Ponadto do lokalu przynależy teren przed lokalem do wyłącznego wykorzystania (ok 12m2).
Lokal jest wykończony, wyposażony w klimatyzację. W lokalu była prowadzona kawiarnia Coffee Break, która wraz z likwidacją spółki kończy działalność z końcem lipca. W skład lokalu wchodzi sala główna, część socjalna oraz WC. Jest to kompaktowy lokal na niemal każdą działalność w bardzo atrakcyjnej lokalizacji !

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

Nieruchomości Wilanów

Telefon:
663 360 360
E-mail:
biuro@nieruchomosciwilanow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Wilanów dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Wilanów z siedzibą w Warszawa (02-962) przy ul. Kieślowskiego 3/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).