Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 000 PLN
Cena za m2
88,89 PLN
Powierzchnia
90 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
41/6250/OLW

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, nowocześnie urządzony i w pełni umeblowany lokal - idealny na biuro, kancelarię lub inne usługi.

Lokal znajduje się w atrakcyjnej części Miasteczka Wilanów przy ul. Klimczaka 6, nieopodal Royal Wilanów i Urzędu Dzielnicy. Lokal ma powierzchnię 90 m2 i składa się z hallu wejściowego prowadzącego do obszernej części "open space" oraz 3 osobnych salek konferencyjnych. Dodatkowo w lokalu jest toaleta oraz pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt AGD. Całość wykonana jest w neutralnej i uniwersalnej tonacji z dodatkami w postaci dębu jasnego oraz czerni. Do lokalu przynależą dwa ogródki. Lokal dostępny od zaraz !

Możliwość wynajęcia miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Zapraszamy na prezentację !

Kontakt

Nieruchomości Wilanów

Telefon:
663 360 360
E-mail:
biuro@nieruchomosciwilanow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Wilanów dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Wilanów z siedzibą w Warszawa (02-962) przy ul. Kieślowskiego 3/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).