Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Cena za m2
82,56 PLN
Powierzchnia
60,56 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Parking podziemny
Tak
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2020
Numer oferty
40/6250/OLW

Opis nieruchomości

WYKOŃCZONY lokal 60 m2 z dużą witryną na całym froncie lokalu.

Lokal składa się z sali głównej o powierzchni ok 35 m2, zaplecza 24 m2 oraz WC.

Lokal jest gotowy do rozpoczęcia działalności: na podłodze w całym lokalu położone są płytki gresowe, na części ścianach są płyty G-K pomalowane a na części ścian zostawiono strukturalny beton co nadaje loftowego klimatu. Ponadto rozprowadzona jest instalacja elektryczna oraz w pełni wyposażone jest również WC.

Lokal zlokalizowany jest przy dojazdowej drodze łączącej Al. Rzeczypospolitej z ul. Teodorowicza. Ponadto znajduje się w bliskiej odległości od powstającej linii tramwajowej Wilanów - Centrum.

Oprócz czynszu najmu po stronie najemcy są opłaty do wspólnoty (m.in. media, prąd)

Istnieje możliwość wynajmu również miejsca postojowego oraz komórki.

Obecnie w lokalu prowadzi działalność najemca, który będzie zmieniał lokal na większą powierzchnię. Elastyczny termin udostępnienia lokalu.

Zapraszamy na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Witryna: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Kontakt

Nieruchomości Wilanów

Telefon:
663 360 360
E-mail:
biuro@nieruchomosciwilanow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Wilanów dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Wilanów z siedzibą w Warszawa (02-962) przy ul. Kieślowskiego 3/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).