Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 PLN
Cena za m2
63,83 PLN
Powierzchnia
94 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Numer oferty
25/6250/OLW

Opis nieruchomości

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 94 m2 w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, nieopodal Pałacu Wilanowskiego, tuż przy Royal Wilanów i przy Urzędzie Dzielnicy. Lokal ma 4 pomieszczenia, toaletę oraz zaplecze socjalne. Przeznaczenie usługowe, biurowe lub na siedzibę firmy. Do lokalu przynależną dwa ogródki.

Możliwość wynajęcia miejsc postojowych w tej samej inwestycji.

Zapraszamy na prezentację !

Kontakt

Nieruchomości Wilanów

Telefon:
663 360 360
E-mail:
biuro@nieruchomosciwilanow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Wilanów dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Wilanów z siedzibą w Warszawa (02-962) przy ul. Kieślowskiego 3/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).