Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 PLN
Cena za m2
102,92 PLN
Powierzchnia
58,30 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
31/6250/OLW

Opis nieruchomości

Lokal usługowy zlokalizowany przy najczęściej uczęszczanej ulicy w Miasteczku Wilanów - Klimczaka, tuż nieopodal Royal Wilanów. Bezpośrednie sąsiedztwo Urzędu Dzielnicy Wilanów jest dodatkowym atutem. Lokal jest nowy, wykończony w pełni do prowadzenia działalności usługowej, biurowej itp. Lokal posiada 58,3 m2 i składa się z dwóch dużych pomieszczeń oraz łazienki, dodatkowego WC i pomieszczenia socjalnego. Doprowadzone są podłączenia pod aneks kuchenny. Do lokalu przynależy również taras i ogródek od ulicy Klimczaka. Lokal będzie dostępny od listopada 2022 roku.

Zapraszamy na prezentację !

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak

Kontakt

Nieruchomości Wilanów

Telefon:
663 360 360
E-mail:
biuro@nieruchomosciwilanow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Wilanów dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Wilanów z siedzibą w Warszawa (02-962) przy ul. Kieślowskiego 3/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).