Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 800 PLN
Cena za m2
90,48 PLN
Powierzchnia
42 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
36/6250/OLW

Opis nieruchomości

Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Miasteczka Wilanów: ul. Kieślowskiego 3 przy skrzyżowaniu z ul. Oś Królewska w ciągu samochodowo-pieszym. Lokal jest bardzo dobrze widoczny, ma obszerne witryny i możliwość powieszenia reklamy w formie podświetlonego kasetonu. Lokal jest w pełni wykończony i idealnie nadaje się na działalność biurową lub usługową. Lokal ma 3 pomieszczenia (12m2, 8m2 i 9m2) i dostęp do dzielonego WC oraz wyposażonej kuchni. Lokal posiada nawiewno-wywiewną wentylację mechaniczną oraz jednostkę klimatyzacyjną. Przed lokalem znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc postojowych. Ponadto istnieje możliwość wynajmu miejsca postojowego w garażu podziemnym pod lokalem.

Zapraszamy na prezentację !


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt

Nieruchomości Wilanów

Telefon:
663 360 360
E-mail:
biuro@nieruchomosciwilanow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Wilanów dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Wilanów z siedzibą w Warszawa (02-962) przy ul. Kieślowskiego 3/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).