Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 000 PLN
Cena za m2
70,13 PLN
Powierzchnia
142,60 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2020
Numer oferty
21/6250/OLW

Opis nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy z możliwością prowadzenia gastronomii. Lokal znajduje się centrum Miasteczka Wilanów, przy ul Teodorowicza 8, nieopodal al. Rzeczypospolitej, którą widać z ogromnych witryn. Lokal posiada dwa niezależne wejścia, ma wysokość ponad 3 m oraz jest przystosowany do prowadzenia ciężkiej gastronomii. Oprócz kilku niezależnych kanałów wentylacyjnych, bardzo dużej czerpni i odpowiedniej instalacji elektrycznej doprowadzanej do lokalu, lokal posiada również własne pomieszczenie przewidziane na separator tłuszczu.
Lokal ma powierzchnię 142,6 m2, dającą duże możliwości aranżacyjne. Dodatkowo do lokalu przynależy niezależna komórka oraz miejsce postojowe.

Zapraszamy na prezentację !

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak

Kontakt

Nieruchomości Wilanów

Telefon:
663 360 360
E-mail:
biuro@nieruchomosciwilanow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Wilanów dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Wilanów z siedzibą w Warszawa (02-962) przy ul. Kieślowskiego 3/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).